Nii tore, et klikkasid sellel lehel.
Avaldan siin sulle ühe vahva fakti enda kohta.

Olen väga suur Agatha Christie loomingu ja elu austaja. See on omakorda teinud minust Inglismaa Devoni maakonna suureks fänniks.

Olen lugenud kõiki Agatha raamatuid ja vaadanud filme, ka erinevaid adaptsioone. Mul on üle 120 raamatu nii Eesti kui Inglise keeles, sh tema elulugu ja salajaste märkmete kogumik. Olen käinud Inglismaal tema sünnilinnas Torquays ja suvekodus Greenways 6 korda. Seal kandis toimub iga sügis ka Agatha Christie festival, kus olen 2 korda osalenud. Olen isegi külastanud Wallingfordi, kus Agatha elas oma viimased aastad kui missis Mallowan ja külastasin seal ka tema hauda. Olen käinud Inglismaal vaatamas mitmeid tema lugude põhjal tehtud etendusi.
 
Aga lisaks armastusele Agatha Christie loomingu ja elu vastu olen hakanud väga armastama ka seda kanti, kus ta noorena elas ja oma suvekodu omas. Devoni maakond on minu jaoks lihtsalt maagiline ja võrratu paik, kuhu hing ikka ja uuesti ihkab. Minuga on reisidel ja teatris liitunud juba mõned huvilised, aga ma tean, et teid on veel. Olen loonud ka Agatha Christie Eesti fännide kogukonna grupi Facebookis, kus jagame armastust tema loomingu ja elu vastu, uudiseid uutest raamatutest või etendustest.

Külastan aastas paar korda Devonit ja kutsun sindki kampa.
2023 aastal sõidan sinna septembri alguses Agatha Christie festivalile
.

Julgen öelda, et see reis on üks tõeline maiuspala kõigile, kes armastavad inglise (krimi)filme, matkamist, ajaloolisi muuseume ja kindlusi ning loomulikult ehtsat riviera tunnet promenaadil jalutades.

Reis ei ole nn turismireis, kus olen sinu jaoks kõik ära korraldanud. See on sinu enda vastutusel ja eeldab julgust ja oskust ka ise hakkama saada. Ise ajad korda lennupiletid ja broneerid hotelli, milleks annan soovitusi. Lisaks aitan meil jõuda lennujaamast rongiga Devoni ja tagasi. Sõidame küll grupina, aga kohapealne programm on sinu enda valida. Kindlasti saab olla ka omaette ja shopata, aga olen pannud meile paika seal plaani, kus käia ja mida vaadata-nautida. Agatha Christie Festivalil osalemine ja teatris käimine on samuti vabatahtlik ja sõltub natuke sinu inglise keele oskusest.

Soovid rohkem infot?
Laadi alla pdf “Täpsem informatsioon reisi kohta” 
Kui oled reisist huvitatud, siis anna endast märku, kirjutades mulle kati@kating.ee

Läheme koos ja naudime seda võrratut paika, mida Agatha Christie nii väga armastas ja mille kohta ta ise ütles, et see on kõige armsam koht maailmas.

Galeriist saad vaadata pilte, mida ma erinevatel reisidel vahemikus 2017- 2022 teinud olen.